NETS þürii

Kandidaatide hulgast teeb valiku kogenud ettevõtjatest koosnev rahvusvaheline þürii. Valiku kriteeriumideks on äriidee innovaatilisus ja selle realiseerimise potentsiaal.


Kristjan Kalda

Endine riskikapitalist ja investeerimispankur, olnud infotehnoloogiafirma Microlink ja Balti edukaima tehnoloogia start-up’i SAF Tehnika nõukogu esimees. Praegu ettevõtja, Vipexi ja Standardi nõukogu esimees


Rémi Walbaum

Olnud rahvusvaheliste korporatsioonide ekspordi- ja tippjuht, hiljem konsultatsioonifirma omanik, alustavate tehnoloogiafirmade investor ja nõustaja. Praegu Ðveitsi teadmistepõhiseid ettevõtteid koolitava Create Switzerlandi direktor.

Walbaum1.jpg (26065 bytes)

Allan Martinson

Olnud mitmete ettevõtete nagu Baltic News Service ja MicroLink algataja ning juht. Praegu on Allan Martinson tegutsemas riskikapitalistina juhtides ettevõttet Martinson Trigon Venture Partners (MTVP) ning nõukogu liikmena seotud ettevõtetega nagu Tallinna Börs, Ekspress Grupp, Oskando, Regio, Reksoft jne.


Marek Kiisa

Töötanud elektroonikainseneri ja mootorite konstruktorina Rootsis. Hiljem töötanud majandus- ja kommunikatsiooniministri nõunikuna ja elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete tootja Scanditron tegevjuhina Balti riikides. Praegu tööstuskomponentide importija ja müüja Astrec nõukogu esimees ja üle maailma eksportiva Rootsi tekstiiliettevõtte Miss Mary of Sweden juhatuse esimees. Patendiomanik meditsiinis, ettevõtja.

Kiisa1.jpg (33650 bytes)

Peeter Saks

Olnud investeerimispanga Suprema asutaja ning tegutseb praegu viimase tegevjuhina.